شرایط و قوانین رزرو در سورانتو

1- هنگام مراجعه به مجموعه ، همراه داشتن مدارک شناسایی الزامی است.
2- صاحب مراسم متعهد می گردد در خصوص رعایت کلیه شئونات و قوانین جمهوری اسلامی ایران با مجموعه همکاری لازم را داشته باشد .
3- اخذ مجوز های قانونی جهت برگزاری مراسم ( وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره اماکن نیروی انتظامی و غیره .... ) برعهده صاحب مراسم می باشد و مجموعه هیچگونه مسئولیتی ندارد.(در صورت موافقت طرفین، مجموعه اقدام به اخذ مجوز اماکن برای میهمان خواهد کرد.)
4- هر گونه افزایش مالیات و عوارض قانونی جدید در طول مدت این قرارداد مورد قبول صاحب مراسم طرف قرارداد خواهد بود و حسب اعلام مجموعه ، متعهد به پرداخت آن می باشند .
5- به هنگام برگزاری مراسم عقد ورود بستگان درجه یک با رعایت شئونات اسلامی به اتاق عقد مجاز می باشد.
6- مسؤلیت حفظ و نگهداری اشیاء قیمتی در طول مراسم با میهمانان و صاحب مراسم می باشد.
7- رساندن هرگونه خسارت به تجهیزات ، دکور ها ، ظروف و اموال مجموعه از شروع تا پایان مراسم از طرف صاحب مراسم یا میهمانان ایشان ، صاحب مراسم میبایست خسارات وارده را طبق برآورد مجموعه متقبل شده و قبل از خروج از مجموعه تسویه نمایند.
8- صاحب مراسم موظف است حداکثر تا 5 ساعت پس از مراسم نسبت به تخلیه کامل اجناس آورده شده ایشان به مجموعه (نظیر استند، بنر و....) اقدام نماید. در غیراینصورت جهت نگهداری اقلام مذکور مطابق قوانین مجموعه صورتحساب صادرخواهد شد .
9- در صورت بروز اختلاف احتمالی در رابطه با موضوع قرارداد و جزئیات اجرای آن ابتدا از طریق مذاکره طرفین و در صورت عدم حصول نتیجه موضوع به کمیسیون بازرسی اتحادیه ارجاع داده خواهد شد.